Fotel obrotowy SPINELLY

Nowy

Nasz kręgosłup jest jedną z najważniejszych części ciała, która daje nam postawę i wsparcie. Odgrywa to kluczową rolę w umożliwianiu nam wykonywania prostych czynności takich jak wstawanie czy siedzenie prosto.

Inspiracją do stworzenia fotela Spinelly była struktura ludzkich kręgów. Celem było stworzenie fotela, który symuluje wsparcie jakie daje nam kręgosłup.

Więcej szczegółów

1 579,00 zł

Więcej informacji

spinelly


NASZ KRĘGOSŁUP JEST JEDNĄ Z NAJWAŻNIEJSZYCH CZĘŚCI CIAŁA, KTÓRA DAJE NAM POSTAWĘ I WSPARCIE. ODGRYWA TO KLUCZOWĄ ROLĘ W UMOŻLIWIANIU NAM WYKONYWANIA PROSTYCH CZYNNOŚCI TAKICH JAK WSTAWANIE, CZY SIEDZENIE PROSTO.

INSPIRACJĄ DO STWORZENIA FOTELA SPINELLY BYŁA STRUKTURA LUDZKICH KRĘGÓW. CELEM BYŁO STWORZENIE FOTELA, KTÓRY SYMULUJE WSPARCIE JAKIE DAJE NAM KRĘGOSŁUP.

 

page-2.png

 

OPARCIE ZOSTAŁO STWORZONE, ABY PORUSZAĆ SIĘ Z TOBĄ. ELASTYCZNE OPARCIE SPINELLY UMOŻLIWIA AKTYWNE SIEDZENIE. ZOSTAŁO TO OSIĄGNIĘTE DZIĘKI UNIKALNEMU PROJEKTOWI ŻEBER W POŁĄCZENIU
Z SYSTEMEM GRZBIETU ELASTOMEROWEGO.

FOTEL JEST RÓWNIEŻ WYPOSAŻONY W MECHANIZM SAMOWAŻĄCY, KTÓRY AUTOMATYCZNIE DOSTOSOWUJE OPÓR OPARCIA DO WAGI UŻYTKOWNIKA.

 

page-6a.png

 

1. ZAGŁÓWEK

RAMA WYKONANA Z TWORZYWA POLIPROPYLENOWEGO W KOLORZE CZARNYM LUB BIAŁYM, SZARA SIATKA.

2. OPARCIE

RAMA WYKONANA Z TWORZYWA POLIPROPYLENOWEGO W KOLORZE BIAŁYM LUB CZARNYM. ŁĄCZENIE IMITUJĄCE KRĘGI WYKONANE JEST Z TERMOPLASTYCZNEGO ELASTOMERU W KOLORZE SZARYM. SIATKA NA OPARCIU W KOLORZE SZARYM. REGULACJA WYSOKOŚCI OPARCIA LĘDŹWIOWEGO W ZAKRESIE 55 MM.

3. SIEDZISKO

KONSTRUKCJA WYKONANA Z CZARNEGO POLIPROPYLENU. SIEDZISKO POKRYTE FORMOWANĄ PIANKĄ POLIURETANOWĄ TAPICEROWANE TKANINĄ MATERIAŁOWĄ (18 KOLORÓW) LUB SKÓRĄ NATURALNĄ (3 KOLORY). REGULACJA WYSOKOŚCI W ZAKRESIE 100 MM, REGULACJA GŁĘBOKOŚCI W ZAKRESIE 60 MM.

4. PODŁOKIETNIKI

WYKONANE Z TWORZYWA POLIPROPYLENOWEGO, POSIADAJĄ MIĘKKIE NAKŁADKI Z POLIURETANU W SZARYM KOLORZE. REGULACJA WYSOKOŚCI W ZAKRESIE 100 MM.

5. MECHANIZM

MECHANIZM SAMOWAŻĄCY DOSTOSOWUJE OPÓR OPARCIA W ZALEŻNOŚCI OD WAGI UŻYTKOWNIKA.

6. PODSTAWA

WYKONANA Z POLEROWANEGO ALUMINIUM O ŚREDNICY 700 MM (100% NADAJĄCA SIĘ DO RECYKLINGU).

7. KÓŁKA

CZARNE NYLONOWE KÓŁKA O ŚREDNICY 65 MM.

 

page-7.png

 

RECYKLING

SPINELLY JEST WYPRODUKOWANY Z MATERIAŁÓW, KTÓRE MOŻNA PODDAĆ RECYKLINGOWI.

page-8-1b.png

page-8-2b.png

Dostępne kolory: