Biurko Alto AAST169H

BIU000262

Nowy

System ALTO to nowatorskie połączenie modnych kolorów drewna idealnie dopasowanych do większości pomieszczeń gabinetowych. 

Więcej szczegółów

1 845,38 zł

Więcej informacji

Szerokość 1600mm
Głębokość 900mm
Wysokość 750mm
Stelaż Płytowy
Rodzaj płyty Melaminowa
Grubość blatu 38mm

Biurko ALTO AAST169H 160 cm Dąb Devon + Wenge Magia

 

System ALTO to nowatorskie połączenie modnych kolorów drewna idealnie dopasowanych do większości pomieszczeń gabinetowych. Gruby blat oraz masywne konstrukcje elementów nośnych mebli nadają pomieszczeniu wyposażonemu w meble Alto odpowiedni charakter i poczucie prestiżu. System zbudowany jest na bazie płyt meblowych o zwiększonej grubości oraz okuć i elementów ruchomych (prowadnice szuflad, zawiasy itp.) o wysokim standardzie. Same meble posiadają śruby poziomujące ułatwiające ustawienie na nierównym podłożu.

Biurko posiada łączone bocznie nogi o otwartej konstrukcji odpowiednio podnoszące walory wizualne, ogromny blat pozwala natomiast na umieszczenie na nim wielu niezbędnych akcesoriów potrzebnych do pracy.

Biurko występuje standardowo w dwóch zestawieniach kolorystycznych. Oferta dotyczy blatu w kolorze dębowym i detalach wenge. Opcjonalnie do biurka można dokupić wiele elementów dodatkowych jak kontenery, regały, dostawki i inne, dostępne od ręki w naszym sklepie.